Młodzież ma mnóstwo uroczystych okazji, na których muszą wyglądać elegancko. Najbardziej popularna to studniówka.
Na rynku koszule dla młodzieży, nie są ani wysokiej jakości, ani nie pasują do sylwetki, nie spełniają oczekiwań młodych panów, nie mówiąc już o odpowiednich wykończeniach do przewidzianej uroczystości.

Młodzież w okresie maturalnym, chce wyglądać idealnie. Niestety, młodzi panowie są jeszcze na etapie dorastania i rozmiar kołnierzyka, w stosunku do postury, długości rąk, są nieadekwatne w koszulach sklepowych.

My szyjemy od postaw, bez szablonu ogólnego. Szablon jest robiony pod sylwetkę danej osoby, co skutkuje idealnym dopasowaniem.
Dobierzemy wspólnie odpowiedni materiał, rodzaj kołnierza w zależności, czy pod muchę, czy krawat, odpowiednie mankiety do okazji, a także wykończenia przodów, guziki, sztywniki kołnierzy i mankietów.

Monogram, data wydarzenia, czy dowolny napis wyhaftujemy w miejscu przez Państwa wskazanym.
Będzie to pełna personalizacja koszuli.


Garnitur, smoking, a może frak ? My doradzimy i uszyjemy stosownie do okazji !

 

 

KOMUNIE

 

Dzieci mają mnóstwo uroczystych okazji, na których musza wyglądać elegancko. Najbardziej popularna to komunia.
Na rynku koszule dziecięce nie są ani wysokiej jakości, ani nie pasują do dziecięcej sylwetki. Ważne są wykończenia i dodatki do danej uroczystości.
Kupując gotowe koszule, nie ma możliwości, aby dziecko wyglądało wedle zamysłu opiekuna, a jedynie na ile pozwala rynek standardowo szytych koszul przy masowych produkcjach.

Szyjemy od podstaw, bez szablonu ogólnego. Szablon jest robiony do sylwetki dziecka.
Jest to idealne dopasowanie do wyglądu chłopca.

Młody klient i jego opiekunowie będą zadowoleni z właściwego materiału, rodzaju kołnierza, mankietów oraz guzików.

Wszyscy bardzo poważnie traktują komunię i oczekuje dopięcia każdego szczegółu na ’ostatni guzik’. Możemy dokonać pełnej personalizacji. Monogram, datę wydarzenia, czy dowolny napis wyhaftujemy w miejscu przez Państwa wskazanym.

Dobrze skrojona koszula będzie wyróżniać Państwa dziecko wśród innych dzieci w tym ważnym dniu.