Podstawą biznesu jest schludna aparycja i pewny uścisk dłoni. W dzisiejszych czasach każdy człowiek jest wzrokowcem, dlatego elegancki ubiór jest podstawą. Pomożemy w polepszeniu Państwa biznesowego wizerunku !

Koszula firmowa musi spełniać określone normy i założenia każdej firmy, czy instytucji. Doskonale wiemy jak bardzo ważny jest wybór tkaniny, kolorystyka, a także splot. W naszej ofercie mamy ok 3500 tkanin, dlatego dobór zależy tylko od potrzeb. Rodzaj kołnierza, mankietów, przodów, tyłów, czy kieszonka zależy od zastosowania koszul, a także od profilu branży.

Logo firmy stanowi istotny element koszuli firmowej. Bez problemu wykonamy dla Państwa dowolny haft, w dowolnym miejscu koszuli. Dodatkowo zadbamy o dobór odpowiedniej kolorystyki. To co nas wyróżnia, to wspólny dobór nici na spotkaniu wraz z Klientem, a nie na podstawie pliku. Dzięki temu, haft będzie wykonany dokładnie w takich odcieniach, jak wygląda logo określone normami firmy.

Dodatkowym atutem współpracy z nami stanowi możliwy serwis. Gdyby koszula została zalana, rozerwana, czy nastąpią wahania wagi na + lub -, możemy wymienić elementy na nowe lub dowolnie przerobić koszulę. Zaoszczędzimy Państwu dodatkowych kosztów z tytułu zamawiania nowych koszul dla pracowników.

Szyjemy koszule firmowe dla pracowników, zarządów, dyrektorów firm i instytucji.

Zdjęcie miary oraz wszelkie ustalenia mogą odbyć się w dowolnym miejscu na terenie kraju.