Oferujemy naszym klientom każdy typ mankietu, jaki fizycznie można wykonać. Typ mankietu dobieramy stosownie do okazji, formy noszenia koszuli oraz preferencji klienta. Po uwzględnieniu na jaką okazję szyjemy koszulę, dobranie mankietu na spinki, czy na guziki nie jest jedną rzeczą.
Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej wysokości mankietów do postury, by mankiet nie był ani za duży, ani za mały optycznie. Sztywność mankietów wpływa na komfort noszenia oraz prezencję. Jeżeli szyją Państwo x koszul z mankietami na guziki i na spinki, należy zastosować inne sztywniki, by uzyskać tę samą twardość.
Nie ma problemu, by efektownie podszywać innymi materiałami, zastosować kontrastowe, kolorowe obszycia dziurek, a także stębnowanie.

Dla osób noszących zegarek lub biżuterię, poszerzamy obwód mankietu, tak by bez problemu można było nosić pod, a nie na mankiecie.

Istnieje możliwość odwzorowania ulubionych Państwa mankietów wraz z ewentualną modyfikacją lub zrobienie od podstaw wedle własnego projektu.

                                                         … i wiele innych.